Стоматолог

Ответить

Стоматолог

DarkQueen
21 май 2024, 22:34   #

Вітаю! Я хочу знайти стоматолога в Києві, який пропонує адекватні ціни на свої послуги. Як знайти баланс між якістю і вартістю лікування, і які клініки відомі своїми розумними цінами?

Стоматолог

LediKris
21 май 2024, 22:57   #

DarkQueen писал(а):
21 май 2024, 22:34
Вітаю! Я хочу знайти стоматолога в Києві, який пропонує адекватні ціни на свої послуги. Як знайти баланс між якістю і вартістю лікування, і які клініки відомі своїми розумними цінами?
Вітаю! Виходячи з власного досвіду, я б порекомендувала Дентал центр Ліпінський всім, хто шукає найкращої якості стоматологічної допомоги в Києві. Цей центр не лише забезпечує передові технології та високий стандарт обслуговування, але й відзначається великою увагою до деталей і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Їхня команда професіоналів докладає всіх зусиль, щоб забезпечити ваш комфорт та впевненість у результаті, роблячи ваше лікування приємним і ефективним досвідом.

Стоматолог

DarkQueen
21 май 2024, 23:18   #

LediKris писал(а):
21 май 2024, 22:57

Вітаю! Виходячи з власного досвіду, я б порекомендувала Дентал центр Ліпінський всім, хто шукає найкращої якості стоматологічної допомоги в Києві. Цей центр не лише забезпечує передові технології та високий стандарт обслуговування, але й відзначається великою увагою до деталей і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Їхня команда професіоналів докладає всіх зусиль, щоб забезпечити ваш комфорт та впевненість у результаті, роблячи ваше лікування приємним і ефективним досвідом.
Дякую за пораду!

Стоматолог

Галопа
24 май 2024, 13:11   #

В Киеве много прикольніх стоматологий, можно найти что-то хорошее для себя

Стоматолог

Vair
24 май 2024, 13:17   #

Привет!
Я уже несколько лет хожу в стоматологию Фортуна Дент, мне очень нравится и обслуживание, и качественное лечение зубов. Здесь есть замечательный стоматолог, ортодонт, протезист... Короче говоря, здесь можно найти все стоматологические услуги для того, чтобы привести свои зубы в порядок.

Стоматолог

Сергей85
08 июн 2024, 18:32   #

Я бы еще предложил спросить совета у стоматолога на счет выбора зубной щетки https://bt.rozetka.com.ua/ua/zubnye-sch ... l-b-braun/ , так как от нее много чего зависит.

Заметил, что когда пользовался обычной щеткой, то делал чистку зубов два раза в год, а сейчас - раз в полтора. И они у меня в гораздо лучшем состоянии, чем были раньше.

Ответить

Вход  •  Регистрация